logos_kadim

קדים אחזקות

עיצוב לוגו לחברת קדים אחזקות, יזמית וקבלנית מבצעת פרוייקטים בתחום הבנייה והנדל״ן

logos_germany

think germany

בניית לוגו ואתר אינטרנט תדמיתי לחברת Think Germany לימודים והכוונות ללימודים בגרמניה

ziv

משה זיו

עיצוב לוגו ליבואן ולאולם התצוגה משה זיו כיורים וחדרי אמבטיה מעוצבים

130-580x580

עיצוב לוגו מזכרת בתיה בת 130

עיצוב לוגו לחגיגות 130 שנה למזכרת בתיה לוגו שמעביר את שגם אחרי 130 שנה מזכרת בתיה עדיין מושבה

logos_caffevsefer

עיצוב לוגו קפה וספר

עיצוב לוגו לבית קפה קפה וספר בבילו סנטר

wetlet logo by motivazia

wetlet

עיצוב לוגו לחברת Wetlet ויישומו״ בניית מותג, פרוספקט, אתר אינטרנט ניירת: חתימה אלקטרונית, כרטיסי ביקור, מעטפות, נייר מכתבים

concepto

לוגו קונספטו

מיתוג פיצריית הגורמה Concepto

עיצוב לוגואים - חברת sms משכנתאות

SMS – ייעוץ משכנתאות

עיצוב לוגו ייחודי לחברת sms-finance חברה העוסקת בייעוץ למשכנתאות בניהולו של מוטי ושי שמואלביץ

logos_label

נגריית lable

עיצוב לוגו ואתר למטבחי היוקרה נגריית lable

לוגו - מיכל הרשקוביץ

מיכל הרשקוביץ

עיצוב לוגו ודף נחיתה למיכל הרשקוביץ המטפלת בתזונה, צמחי מרפא, תוספי תזונה ופרחי באך במגוון בעיות בריאותיות.

logos_autosale

auto sale

עיצוב לוגו לחברת auto sale העוסקת בסחר מכוניות

logos_acs

acs

עיצוב לוגו ובניית אתר לחברת acs העוסקת בפיתוחים וייעוץ לגידולים חקלאיים ברחבי אירופה

חשיבות עיצוב לוגו למיתוג מוצר

פעם היה נהוג לחשוב שרק מותגים גדולים זקוקים למיתוג וללוגו בפרט. כיום, בעידן בו ישנם עסקים רבים, חשוב שכל עסק יציג את הייחודיות שלו, את הבידול שלו כדי שיזכרו אותו. מיתוג הוא השפה שהעסק מדבר בה, רובה מורכבת משפה עיצובית ויזואלית, שם העסק ולעיתים גם סלוגן שנלווה לו. אחד המרכיבים הויזואלים החשובים ביותר בתהליך המיתוג הוא הלוגו. עיצוב לוגו – סמל בית העסק, סמל אשר לוכד את תשומת הלב הראשונית של הגולשים והלקוחות ולכן כה חשוב לעצב אותו כך שיתכתב באופן שלם והרמוני עם שאר המרכיבים.

אז מה זה בעצם לוגו?

כאמור לוגו הוא סמל בית העסק, שיכול להיות מורכב מטקסט ואלמנט גרפי, אשר מקפל בתוכו את כל עולם הערכים של העסק. כזה שבמבט ראשון הצופה יכול לקלוט ממנו מסר חד וברור לגבי מהות העסק. כדי שזה אכן יקרה, על הלוגו להיות מוקפד, קליט, ברור וצבעוני.

חשיבות הלוגו

בעידן המודרני האדם קולט כמויות מסרים אדירות בזמן קצר. אפשר לומר, שאין לו סבלנות להתרכז בכל אחד מהם ולכן, למסרים קצרים שתופסים את העין יש יתרון טוב יותר לקבל את תשומת הלב הראויה על פני מסרים ארוכים ומסובכים. עיצוב לוגו קליט ובהיר הוא מסר שיקבל עדיפות. הוא יצליח להעביר במבט אחד- את כל הפסיכולוגיה עליה נשען העסק. לכן, חשוב מאוד שמי שמעצב וממתג עסקים, יבין לא רק בפרסום ועיצוב, אלא גם בפסיכולוגיה של אנשים: מה משפיע עליהם יותר, למה הם מגיבים טוב יותר ועוד.

דוגמאות ללוגו

כדי להמחיש קצת את החשיבות של עיצוב לוגו, ננסה להיזכר בלוגואים של בתי עסק מוכרים. אורנג' למשל- בחרה בצורה של קובייה כתומה; מצד אחד מסגרת, מצד שני הכתום שמסמל העזה וחדשנות. אין ספק שזהו לוגו קליט ביותר. מגדל- חברה לביטוח ופנסיה; הלוגו משדר בטחון ויציבות, שאלה בדיוק המסרים שגוף כזה יבקש להעביר; כחול כהה הוא צבע שמשרה בטחון ושלווה. ניתן לראות כיצד לוגו יכול להעביר את המסר בצורה אסוציאטיבית ורגשית ומשום כך חשיבותו הרבה. הלוגו של העסק הוא במידה רבה כרטיס הזיהוי של העסק, זיהוי מוחלט של הלוגו עם המוצר או השרות הוא דרך חשובה לא רק לבידול אלא גם להשגת הנאמנות של הלקוחות למותג שלכם – ללוגו שלכם. בתהליך העיצוב אנו מעצבים בתחילה מספר דוגמאות ומתחילים בתהליך בחירה בשיתוף הלקוח והסטודיו.לאחר הבחירה אנו מיישמים את הלוגו במוצרי החברה, הכוללים: כרטיסי ביקור, מעטפות, נייר מכתבים, חתימות אלקטרוניות, אתר האינטרנט ועוד. על עיצובי הלוגו ועל בניית המותג שכבר ביצענו יעידו הלקוחות שמפרגנים לנו. התקשרו 08-9450911 ונתחיל בבניית תדמית חדשה לעסק שלכם.