jabra_atar

Jabra ישראל

צפיה באתר »

עיצוב אתר סחר חנות למוצרי b&o בישראל
האתר עוצב עבור חברת ביקונקט יבואנית b&o ישראל תוך כדי שמירה על עקרונות עיצוב המותג

barbrend

Bar Brands

צפיה באתר »

עיצוב ובנית מותג Bar Brands
עיצוב אתר קטלוגי לאתר תוך כדי שמירה על עיצוב נקי ומרהיב

blayer_atar copy

עו"ד ארתור בלאייר

צפיה באתר »

בניית אתר עבור עו"ד ארתור בלאייר ניסיון רב בהופעות בבתי המשפט. עוסק במגוון רחב של המשפט האזרחי והמנהלי, עברית, רוסית ואנגלית.

magal_atar

דני מגל מומחה למשכנתאות

צפיה באתר »

עיצוב תדמית ובניית אתר לייעוץ משכנתאות
עיצוב בניית אתר תדמיתי עבור דני מגל תוך כדי הקפדה על קו נקי ועיצוב קפדני

pataya_atar

פתיה בע״מ

צפיה באתר »

עיצוב ובניית אתר תדמיתי וקטלוגי לחברת פתיה
עיצוב נקי עיצוב ובניית עמודי מוצר מורכבים תוך כדי שמירה על עיצוב נקי ובהיר

royal_atar

Royalgreen

צפיה באתר »

עיצוב ובניית אתר חנות סחר Royalgreen
חברה העוסקת בשיווק וייצור מוצרי קוסמטיקה בארצות הברית החברה ממוקמת בלוס אנג׳לס

sigal_atar

דמרמי סיגל אהרון אדריכלית

צפיה באתר »

עיצוב ובניית אתר תדמיתי עבור דמרמי סיגל אהרון
עיצוב האתר המוקפד נותן ל״תמונות לדבר״ ובכך מייחד את עבודות העיצוב של סיגל

Screen Shot 2015-11-26 at 2.19.40 PM

האיגוד לכירורגית הפה והלסת

צפיה באתר »

עיצוב ובנייית אתר לאיגוד הישראלי לכירורגית הפה והלסתות תוך הקפדה על נקיון העיצוב ובניית דפים ייחודים לאיגוד

medical_atar

Overseas Medical Education

צפיה באתר »

עיצוב ובניית אתר תדמיתי רספונסיבי עבור מכינה לרפואה בחו"ל Overseas Medical Education
לקוח: ד״ר שחר גבע

eizon_atar-copy

דרך איזון

צפיה באתר »

עיצוב אתר לדרך איזון מרכז טיפולי ולימודי ייחודי, הפועל בגישה הוליסטית, תוך שימת דגש על חיבור בין גוף לנפש

frebord_atar

freebord ישראל

צפיה באתר »

עיצוב ובניית אתר אתר וורדפרס רספונסיבי מורכב מהמם לסניף הישראלי של המותג freebord בשילוב סרטי וידאו

midlend-new-atar

אתר מידלנד החדש

צפיה באתר »

עיצוב ובניית אתר מכירות רספונסיבי מצלמות אקסטרים עבור מידלנד ישראל
לקוח: שחורי בע״מ

מעצבי אתרים בסטודיו מוטיבציה – עיצוב ובניית אתרים

היום, כל עסק שמכבד את עצמו חייב להחזיק באתר אינטרנט. אתר אינטרנט הוא הפנים של בית העסק, התדמית שלו, החנות החדשה אם תרצו. הוא אמור להיות הגשר שמחבר בין הלקוח הפוטנציאלי לבית העסק בדרך לקבלת החלטה מצד הלקוח. לכן, יש חשיבות לאתר שייראה בהיר, פונקציונלי – נוח לגלישה וכמובן, מעוצב כיאה לשפה של בית העסק, שפת המותג הייחודית לו. בשביל אתר אינטרנט שייצג את העסק שלכם בצורה נאמנה קיים צורך לעבוד עם מעצבי אתרים שיודעים מה הם עושים.

עיצוב אתר האינטרנט

עיצוב אתרים הוא תחום רחב, וניתן לומר שאתר מעוצב הוא אחד הדברים המשפיעים ביותר על התנהגות הגולשים. גולשים מגיבים באופן פסיכולוגי בראש ובראשונה לחזות, לאסתטיקה, למשהו שנראה טוב ומדבר טוב. ויזואליות היא שם המשחק. מעצבי אתרים צריכים להקפיד על עיצוב בהיר ופשוט, כזה שמתכתב עם כל השפה של בית העסק ויוצר תמונה שלמה וקוהרנטית. עיצוב נכון מושך לא רק את העין, גם את הלב. שילוב הצבע הנכון במקום הנכון, הצורות הנכונות, הגדלים הנכונים, כל אלה יכולים להעלות חיוך ולגרום לגולש לדבר אחד: הנעה לפעולה. ברגע שהאתר שלכם נכנס ללב, יעידו מעצבי אתרים רבים, הדרך לשיחת טלפון תהיה קצרה. בהקשר זה חשוב לציין במיוחד אלמנטים שונים שמניעים לפעולה, כפתורי הנעה, טפסי צור קשר ועוד, שיהיו מעוצבים בהתאם. זה כבר לא רק עיצוב אתרים, זה עיצוב משולב בחשיבה שיווקית.

חשיבות מהירות הגלישה באתר

עוד דבר חשוב הוא מהירות הגלישה באתר. ללקוחות הפוטנציאליים שלכם אין זמן היום, הם רוצים הכל מהר , כאן ועכשיו. מענה טלפוני? מיידי. טיפול בפנייה? מה זאת אומרת, במקום. משום כך, האתר שלכם צריך להיטען במיידי, בין אם מדובר מהמחשב או מהנייד. עיצוב אתרים שמכביד על האתר עם כל מיני אנימציות ואלמנטים ויזואליים כבדים עלול להכביד על הטעינה שלו ובסופו של דבר, לגרום לגולש לנטוש אותו. מעצבי אתרים בעלי ניסיון ידעו לעצב את האתר כך שמהירות הגלישה לא תפגע וחווית הגלישה הכוללת תהיה איכותית. לסיכום, גם עיצוב אתרים וגם מהירות הגלישה הם שני פרמטרים חשובים במיוחד באתר אינטרנט עבור עסקים. אם גם אתם מעוניינים בעיצוב אתר לעסק שלכם, צרו עמנו קשר ונשמח לעזור. מחלקת עיצוב האתרים בסטודיו מוטיבציה מתמחה בבנייה ועיצוב אתרים בפורמט קוד פתוח וורדפרס, בחרנו בפורמט וורדפרס מפני שבנוסף לכך שהוא מאפשר יכולת עיצוב גבוהה באתרים אלו, האתרים רספונסיביים לסלולר ומהירות הגלישה בהם היא גבוהה מאוד. לכן הם מקבלים ציונים גבוהים במנועי החיפוש. כך ואפשר לקדם את האתר במנועי החיפוש באופן פשוט יחסית. במהלך העבודה אנו קשובים לבקשת הלקוחות ודואגים לשלב בין דרישות הלקוח לבין היצירתיות של הסטודיו. יש לנו שני מעצבי אתרים, מעצבי אינטראקטיב תותחים, בעלי ניסיון ענק, ואלוף וורדפרס הבקי בכל רזי תכנות האתר ובהוספת תוספים מיוחדים שמשדרגים את הנראות של האתרים לפי רצון הלקוח. אנשי המקצוע של סטודיו מוטיבציה עוזרים לכל המעוניין במתן עצה ובכל דרך אפשרית להפיק את המירב מהאתר שלכם. אופטימיזציה של האתר כוללת לא רק את העיצוב ואת המלל, אלא גם את המעקב המתמיד אחרי מה שקורה באתר ועידכונו: שינויים בצבע, בעיצוב, בתמונה וכיוצא באלה, בדיקת ההשפעה של השינוי על הגולשים ועל המתחולל בדף ונקיטת צעדים בהתאם. על עיצוב האתרים ללא פשרות יעידו אלו שמפרגנים לנו, התקשרו אלינו 08-9450911 ואנו מתחילים בעיצוב.