מפרגנים לנו

אירופלקס רציתי להודות לכם על העבודה הנפלאה שאתם עושים. כלקוח ותיק – כיף לקבל יחס אישי ומצוין בכל יום נתון ובמהלך תקופה כזו ארוכה. להמשך שת"פ פורה ומוצלח ולעוד שנים ארוכות, ועוד ועוד עבודות של עשייה ויצירה.

טלסטאר בע"מ אנו לקראת סיום של האתר החדש שלנו ובשלב זה אני רוצה להודות לכם, ובמיוחד לטל. אני רוצה לציין שתענוג לעבוד איתו. טל היה תמיד זמין, זריז בתגובתו למיילים, ולשיחות טלפון. כל בקשה שלי זכתה להקשבה מלאה שלו, ולביצוע מדוייק בהמשך. נהנתי מרמת השירות הגבוהה, וכמובן מהתוצאה הסופית של אתר חדש, יפיפה, ומעודכן.

פרסום בלקין משרד הפרסום שלנו המתמחה בתחום הבידור מעצב חלק נכבד מהמודעות, הבאנרים ועוד בסטודיו מוטיבציה. אנחנו נהנים לאורך כל הדרך (כ-20 שנה) מהשירות המסור, מהדייקנות ומרמת העיצוב הגבוהה, מהידע בהנפשת באנרים ומהיחס החם המלווה את כל התקופה. על כל אלה – תודה לאודליה, למוטי ולמיכל.[

משה זיו חברתנו משה זיו בע"מ עובדת עם סטודיו לעיצוב גרפי ברחובות מוטיבציה מתחילת דרכה (כ-20 שנה) ועדיין מצליחים לרענן לנו את העיצוביות עם הרבה מוטיבציה. ברצוני להביע הערכה רבה, לשירות ולמקצועיות שאני זוכה לקבל מכם במהלך עשרים השנים האחרונות, שבהם הענקתם למוצרים שאני מייבא, בעזרת העיצובים היצירתיים שלכם, מקום בשורה הראשונה בקטגוריית עיצוב הבית. הנחישות, הדמיון והמעוף חוברים אצלכם יחד ליצירה סוחפת שהכשרון ניכר בה ממבט ראשון. תמיד הייתם נכונים להקשיב לשגיונותי, עמלתם ללא לאות על סקיצה ועוד אחת, עד שראיתם שאני שבע רצון. אודליה, טל ומוטי, שאו ברכה! אני מאחל לכולנו עוד שנים רבות של עשייה במוטיבציה גבוהה שכזו

ההתאחדות לכדורגל בישראל סטודיו מוטיבציה בראשותו של מוטי ברקוביץ מלווים אותנו החל משנת 2012. עבודתנו המשותפת החלה במסגרת אליפות אירופה לנבחרות עד גיל 21 – ישראל 2013, במסגרתו עסק הסטודיו בחלק ניכר מעבודת העיצוב והמיתוג של הטורניר תוך עבודה קפדנית מול מותג בינלאומי (UEFA). הפרוייקט היווה אבן דרך באירוח טורנירים בינלאומיים בישראל ואנו רואים בסטודיו שותף חשוב להצלחתו.  הסטודיו העמיד לרשותנו צוות מקצועי, יצירתי ויעיל, מסור וסבלני, ובעיקר זמין ונכון לסייע בכל עת! עם סיומו של הפרוייקט נבחר סטודיו מוטיבציה להמשיך וללוות את ההתאחדות לכדורגל בישראל בפעילותיה השוטפות. בהזדמות זו נשמח להודות לאודליה שמלווה אותנו במסירות ועם המון סבלנות וחיוך. לשנים רבות של עשייה משותפת.

הולנדיה למוטי ואודליה כלקוחה שלכם של שנים אני מרגישה את הצורך לעצור לרגע ולהגיד תודה. בכל עבודה שאני מבקשת יש מחשבה ודגש. ותמיד צץ לו הפן היצירתי שלכם והטאצ' האחרון על מנת שהסקיצה תהיה מושלמת. אז רק להודות לכם על השירות והיחס האישי שאני מקבלת מכם בכל יום ויום. מוטי ואודליה ("ה-מוטיבציה") – אתם צוות מנצח, תענוג אמיתי לעבוד אתכם! וכמובן תודה גם לכל אנשי הצוות הנוספים שלכם בחברה.

רוני גזית ‫(‬תלתלוני) היי מוטי. רציתי להודות לך ולצוות שלך על עבודה מקצועית. מאד אהבתי את העיצוב של הלוגו והאתר. שיחקתם אותה 🙂 ידעתם להתאים את העיצוב במדויק לצרכים ולרצונות שלי ואף להציע לי אלטרנטיבות שהתאימו לי.

סודה סטרים SodaStream תודה על העבודה המהירה והמקצועית. האתר עלה היום לאויר התגובות מצוינות.

ביקונקט סטודיו מוטיבציה מספק לנו את שירותי העיצוב הגרפי ב-9 שנים האחרונות. שירותים הכוללים את כל מגוון העבודות הנדרשות: עיצוב לוגו, קטלוגים, עיצוב ובניית אתר אינטרנט, עיצוב לפייסבוק, עיצוב אריזות ועוד. אנו חייבים לציין כי השירות שניתן לנו על ידי הסטודיו הוא מקצועי, איכותי ומסור. צוות העובדים, ובראשם מוטי קשוב לכל צרכינו, מספק את המוצר הנדרש ברמה הגבוהה ביותר. וכל זאת מלווה בהקשבה ובהבנה מעמיקה של צרכי השעה. אנו ממליצים בכל לב על סטודיו מוטיבציה ובטוחים שכל מי שיעבוד בשיתוף פעולה עם ״מוטיבציה״ יזכה לקבל שירות איכותי ומהיר ויהנה מרמה בלתי מתפשרת של עיצוב יצירתי ומיוחד.

אסיה ישראל בשם לשכת המסחר ישראל-אסיה, אנו שמחים להמליץ על חברת מוטיבציה בע"מ. הנציגים של מוטיבציה סייעו לנו בהקמת אתר אינטרנט וביצירת עמוד פייסבוק שמייצג את הלשכה באופן מקצועי ומהימן. אנו מאמינים שכל חברה תזכה לשתף פעולה עם מוטיבציה ולהנות משירותיה. השירות שקיבלנו היה אדיב, מהיר ואיכותי.

שומרי משקל צוות מוטיבציה בראשותו של מוטי ברקוביץ מלווים אותנו שנים רבות. אנו זוכים מהם לשרות מקצועי ומהיר והם עומדים בזמנים שמניסיון לא דומים לשום משרד פרסום. הם נענים ברצון לאתגרים בפתרונות יצירתיים וסבלנות רבה, מפיקים לנו ספרים חוברות ופרסומים שונים שדורשים עבודה עם יכולות מגוונות וזה מוכיח עצמו כל פעם מחדש כבר שנים רבות. ומעל לכל הם צוות מקצועי ונחמד שכייף לעבוד איתו.


רוצים להמליץ עלינו? עשו זאת כאן

 

בין לקוחותינו

× לרשותכם צאט מהיר