קפה חמד

עיצוב תפריט לקפה חמד במושב שדי חמד

לוגו קונספטו

הצעת עיצוב ללוגו לרשת קונספטו המתמחה בהכנת פיצות איטלקיות בטבון ופריסת דוכנים בקניונים ברחבי הארץ

מסעדת קמסון הוד השרון

עיצוב גרפי לפלייר פרסומי עבור מסעדת קמסון בהוד השרון

באנר משלוחה

באנר סטטי עבור אתר משלוחי האוכל משלוחה

עיצוב לוגו אפטיטו

עיצוב לוגו וחומרים גרפיים לרשת מסעדות אטלקיות אפטיטו

מתכוני ׳גורמה׳

עיצוב לוגו קפה וספר

עיצוב לוגו לבית קפה קפה וספר בבילו סנטר בית קפה המשלב בין תרבות הקריאה לתרבות הפנאי
מתחם ביל״ו 2000

כרזה לפאב ברולו פתח תקווה

עיצוב שילוט חוצות עבור פאב בורלו בפתח תקווה

עיצוב תפריט בית קפה רוטשילד

עיצוב תפריט שיראין

מיתוג מסעדות ובתי קפה

אצלנו בסטודיו מתמחים במיתוג של עסקים בתחום המסעדנות. עיצוב לוגואים, תפריטים, אתרים ועוד..

חשיבות מיתוג מסעדות ובתי קפה

מיתוג מסעדות – מחקרים מהשנים האחרונות בישראל מראים שלמעלה מ- 50% מהעסקים הקטנים נסגרים בתוך חמש שנים מיום הקמתם. תוסיפו לתוך זה את ענף המסעדנות, הידוע כענף לא פשוט בכלל בעל תחרותיות רבה. לכן, כדי שמסעדה או בית קפה ישרדו בשוק, בהנחה שיש להם תכנית עסקית מתוכננת ומענה תקציבי, הם צריכים שפת מותג משלה. שפה ייחודית עם סיפור, מקום שמביא משהו אחר לחוויה הכוללת של הארוחה והבילוי גם יחד. כימיה ראשונית עם הקהל שמגיעה דרך העיצוב.

מהו מיתוג ולמה הוא חשוב?

בני אדם קולטים מסרים ויזואליים בכל פינה כיום. מראה ויזואלי הוא דבר שנקלט בתודעה בשניות ויכול להשפיע על האדם. לכן, ישנה חשיבות למיתוג מסעדות ובתי קפה. מיתוג מסעדה או בית קפה כולל בתוכו את כל השפה הויזואלית שבאה לידי ביטוי באלמנטים שונים במסעדה: החל מהחלל, דרך התפריטים, הלוגו ועד לבוש המלצר והברמן. כיוון שיש ריבוי מסעדות ובתי קפה בשוק, החשיבות היא להיות שונה ומיוחד. כמובן, כאן אנו מניחים שלמקום יש כבר אוכל טוב ורמת שירות מנצחת; המיתוג רק סוגר את התפאורה הזו. המיתוג חייב לבטא משהו אחר, שונה, ייחודי; כמו שכל אדם הוא שונה ומיוחד, כך זה מקרין גם על העסק של אותו אדם. לכן, בתהליך של מיתוג מסעדות מבררים קודם כל עם הלקוח לעומק מי הוא? מה מניע אותו בחיים? איזו חוויה הוא רוצה להעביר ללקוחות שלו כשהם נכנסים למסעדה או לבית הקפה? הרעיון הוא לייצר דרך המיתוג את האינטראקציה הראשונית עם הלקוח, לגרום לו להתלהב ואז – להיכנס. זהו המיתוג. כמו חלון ראווה שמושך אותך לגלות מה יש בפנים.

מיתוג מסעדות בסטודיו מוטיבציה

עבור מיתוג מסעדות מומלץ לקחת מעצב אשר מבין בתחום. מיתוג שכזה הוא קצת שונה ממיתוג של עסקים אחרים כיוון שהוא מחייב ראייה רחבה אשר מתמקדת בפרמטרים שונים בעסק, למשל איך לקשר את המיתוג לחוויית האירוח, לאתר של המסעדה, האם שירותים שונים (למשל משלוחים) יקבלו מיתוג שונה? אנו בסטודיו מוטיבציה מתמחים במיתוג של מגוון מסעדות ובתי קפה ונשמח לשוחח. הפעם, הקפה עלינו…

× לרשותכם צאט מהיר